Neděle 8. prosince 2019, svátek má Květoslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 8. prosince 2019 Květoslava

Jak vymýtit esoterorismus?

12. 11. 2019 10:08:42
Každý člověk se ocitne v životě ve velmi složité situaci a hledá někde pomoc. Stane se tedy, že navštíví tzv. léčitele, resp. esoteriky, kterým já říkám esoteroristé. Tito dovedou zneužít nemocné lidi tak, že je to trestuhodné.

Žijeme v zeměpisné šířce, kam se nehodí metody jako jsou reiky, indiánský způsob života, čínská medicína, ayahusca a mnoho dalších. Možná, že beru s nadhledem kartářky, které vykládají po celém světě. I u lékařů je třeba určitá opatrnost a obezřetnost, což pochopíte, až se podíváte na videa.

Sametová revoluce přinesla i šílenosti v podobě samozvaných léčitelů, kteří se dokonce odváží na regresi či na exorcismus. Prostě je to průšvih, který se tady velmi rozmohl. I já měla tu čest být totálně v háji, takže jsem na doporučení kamarádky volala jedné léčitelce. Seděla jsem ve vaně a ona mi říká, že sedím ve vaně.

"A jak to víte?" zeptala jsem se jí a skoro jsem uvěřila, že na druhém konci je ta pravá léčitelka.

"Já jsem čarodějnice a žiju tady již 1300 let," slyším do sluchátka a já se potopila ve vaně, jestli se mi to nezdá, co slyším.

Druhý den jsem se tam vydala v přesvědčení, že budu jednat s bláznivou ženskou. V hnusném řadovém domě seděl ve špinavé předsíni její tlustý manžel a dělal "recepčního." Moje zvědavost mě stála peníze, ale já jsem chtěla vidět osobu, která tady žije už 1300 let. Objevila se žena s ohromnou hřívou vlasů, rudou pusou a přiblblým úsměvem. Mluvila a strašila mě, že vidí černou siluetu, která mě chce zničit. Nelekla jsem se, protože moje návštěva byla ryze studijní.

Jednou jsem si s chutí pustila režiséra Igora Chauna, chtěla jsem se pobavit, místo toho jsem skoro u laptopu omdlela. Nemohla jsem věřit tomu, co vidím a slyším. Na youtube je hodně jeho zvláštních vystoupení. Ten samý problém mám s Jaromírem Duškem. Přišla jsem na přednášku a moje oči se zabořily na jeho bosá chodidla, která byla bezvadně čistá a nehty upravené. Jak to dělá, že chodí venku bos a má čisté nohy? Je to prostě český Indián.

Někteří léčitelé jdou ještě dál, jsou fanatičtí a klidně nabídnou regresi nebo exsorcism. Za to bych je nechala zavřít. Oslabený člověk tomu prostě uvěří, že chodí a má na sobě démona nebo mrtvé duše. Brrrr, to je hrozné, když si uvědomím, co všechno se může tomu zuboženému člověku honit hlavou.

Za nejhnusnější pořad v TV pokládám "vědmy," které jsou schopny říct přes telefon cokoliv. Jednou jsem tam zavolala, představila jsem se mužským jménem, dala jsem smyšlené datum narození. Můj altový hlas je věrohodný, prostě můžu znít v telefonu jako muž. Chtěla jsem vědět, co moje těhotná partnerka? Nic lepšího jsem nemohla vymyslet. Dozvěděla jsem se, že možná k porodu ani nedojde, protože má nemocné ledviny. Já - "muž" - se s ní nakonec ožením a dítě přijde tak do pěti let. Tento telefonát mě stál 700 Kč. Bouchla jsem s telefonem o zem a vážně jsem si říkala, co ještě může následovat, kam naše společnost dospěla, kolik babiček utratí u vědem svůj důchod?

Namátkou vyjmenuji způsoby, kterými se léčitele zabývají, např. rodinnými konstalacemi, kineziologií, kyvadlem a odbourání mrtvých duší, minulými životy atd. atd. atd. Jak tak hledám a googlím, narážím na článek s MUDr. Klímovou, která pokládá nemocným šokojící otázky - cituji a viz odkaz

• Na co se klientů na začátku léčby třeba ptáte?

Například ‚Co byste teď v životě dělal, kdybyste se nezabýval touto nemocí?‘, ‚Před čím vás ta nemoc zachránila?‘, ‚Proč svoji nemoc potřebujete?‘, ‚Jaké vám přináší výhody?‘, ‚Koho jste si díky této nemoci získal?‘, ‚Co díky ní nemusíte?

https://www.kafe.cz/rss-seznam/mudr-jarmila-klimova-pacienti-nemoc-potrebuji-kdyby-ne-byli-by-zdravi-34830.html

Lidé, kteří se ocitnou v těžké životní situaci, mají psychosomatické či psychické problémy, jsou ponecháni, bohužel, právě těmto léčitelům, dokonce i lékařům, kteří zneužijí jejich nemoc ve svůj prospěch. Psycholog se věnuje člověku tak 20 minut, to možná ještě přeháním, a mnohé psychiatry zničený člověk moc nezajímá. Jedná a vypadá divně, je celý zkoprnělý, tak do něho narvou léky. To je prostě hodně málo na to, aby se člověk vyléčil. Nedostatku psychologické a psychiatrické pomoci zneužívají někteří lékaři, kteří léčí tak, že mně to rozum nebere. Předpokládám, že jste viděli MUDr. Šulu a MUDr. Klímovou a její psychoterapeutku, nicméně sem dávám odkaz, až budete mít čas, tak se podívejte na to, že i rakovina se dá vykadit - viz první video.

https://www.youtube.com/watch?v=HiHTXVrLbTI

A následuje "pecka," kdy lékař zneužívá nemocné, což je ostatně vidět i v prvním videu.

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2514004-podvodny-obchod-s-nadeji-lekar-bere-od-nemocnych-statisice-za-udajnou-lecbu

Takže moje otázka v nadpise "Jak vymýtit esoterismus?" zůstane nezodpovězena. Samozřejmě, že existují i výjimky.

Autor: Katerina Kaltsogianni | úterý 12.11.2019 10:08 | karma článku: 21.36 | přečteno: 624x

Další články blogera

Katerina Kaltsogianni

Ježíši Kriste, víš jak to je?

Ukaž všem, že jsi byl a existoval, protože ve střední Evropě je nejvíce ateistů. Děti si o tobě myslí, že jsi nějaký nosič dárků, že jsi pohádková bytost, mládež už nic moc neví o křesťanství a většina nevěří, že tě ukřižovali.

7.12.2019 v 11:23 | Karma článku: 25.73 | Přečteno: 767 | Diskuse

Katerina Kaltsogianni

Ještě bych mohla kandidovat na prezidentku

Díky tomuto blogu si stále pohrávám s nápadem, že bych mohla kandidovat na prezidentku ČR. Proč ne? Poprosila bych Láďu Větvičku, aby se stal mým mluvčím. Jeho naprosto nezaměnitelný styl předčí Ovčáčka i Babiše.

5.12.2019 v 8:31 | Karma článku: 17.36 | Přečteno: 427 | Diskuse

Katerina Kaltsogianni

Třeba se zblázněte, ale je to tak!

Nepíšu kritiku na český národ kvůli kritice samotné, ale kvůli tomu, aby se tady něco změnilo. Diskutující mi ukazují, že mám prostě pravdu. Dnes jsem se rozhodla, že to napíšu tak, jak to opravdu cítím bez cenzury a bez okolků.

2.12.2019 v 11:21 | Karma článku: 30.19 | Přečteno: 1940 | Diskuse

Katerina Kaltsogianni

Řekyně z toho byly na větvi a já sem tam na nervy

V pátek přiletěly moje dvě neteře s jejich kamarádkou poprvé do Česka. Vyzvedla jsem je a rovnou jsem je odvezla na večeři, kde si jsme si daly kulajdu a plněné knedlíky. Byly nadšené, jenom byly nesvé z toho, proč jim kradou

1.12.2019 v 18:28 | Karma článku: 33.24 | Přečteno: 2193 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Olga Pavlíková

Poslouchat ministryni Kláru Dostálovou? Příšerný zážitek

Vykrajovala jsem lomnické kroužky a po dlouhé době si k tomu pustila pořad Václava Moravce, protože prvním tématem pořadu byla příprava nového stavebního zákona. Tedy, žasla jsem.

8.12.2019 v 13:57 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Vladislava Chourová

Vánoční deník osamělky.

Můj milý vánoční deníčku.Tak je tu zas a kolikátý že už vlastně je ten adventní čas naplněný láskou a rozjímáním či spíše rozplýváním se nad tou neutuchající nádherou v kouzelných chrámech konzumu. Babička mě jako malou holčičku

8.12.2019 v 12:49 | Karma článku: 8.21 | Přečteno: 116 | Diskuse

Jan Klar

Deník spisovatele - jsme plytké kreatury bez velkých hodnot…

To, že žijeme v konzumní placatosti, v plytkosti bez velkých hodnot, je už příliš dlouho zřejmé. Můžeme si za to sami, že jsme uvěřili, že pravda je relativní, že každý má svůj úhel pohledu,

8.12.2019 v 10:06 | Karma článku: 12.98 | Přečteno: 188 | Diskuse

Beata Krusic

Ta bolest tam byla zapsaná.....

Příliš často se nestává, že člověk při zpěvu nějakého člověka, má chuť plakat. Plakat z toho něčeho, co k němu během písně přichází...

7.12.2019 v 21:57 | Karma článku: 17.81 | Přečteno: 450 | Diskuse

Helena Vlachová

Chtěli mě zabít

Máme u nás rčení o tom, že kdo lže, ten i krade. Když jsem v televizi slyšela našeho premiéra říci, že jej chtěli lidé na demonstracích, organizovaných Milionem chvilek pro demokracii, zabít, uvědomila jsem si, že jde o lež.

7.12.2019 v 18:39 | Karma článku: 24.51 | Přečteno: 695 | Diskuse
Počet článků 213 Celková karma 26.56 Průměrná čtenost 1380

Jsem žena, která se neustále potýká mezi dvěma světy - mezi řeckým a českým. Neznám slovo "nejde to," když jde o záchranu lidského života. Neznám pocit závist a nenávist.

Mám jednu velkou touhu, kterou v sobě nosím od malička, snad se mi podaří i tuto splnit.

A nic jiného už o sobě psát nebudu, nemá to smysl. Od toho je blog, abyste si udělali názor sami. 

Najdete na iDNES.cz