Proč nahrávat pedofilům?

18. 05. 2019 18:55:17
Tady v tom případě jsem určitě ovlivněna Řeckem, kde se vůbec nedávají fotky dětí na FB. Jednak je chrání proti pedofilům, za druhé v Řecku věří na uhranutí. I proto všichni nosíme na ruce náramek s modrým korálkem, tzv. "okem."

Nějak nebudu toto téma obcházet, protože nechápu, proč se v ČR matky, resp.rodiče, nezdráhají dávat FB fotky svých malých dětí. Bohužel i fotky nahých holčiček, jako jeden můj známý. Jeho dceři je 7 let a hraje si s ním nahá. Další jedna významná advokátka i přes moje upozornění, dává velmi často s oblibou na FB fotku svojí holčičky, údajně se nad tím, co ji píši zamyslí, ovšem vzápětí se objeví video, jak si její krásná dcerka hraje. A je to! Na problém je zaděláno. Takový pedofil, který má možnost se ukájet u volně přístupných fotek, bohužel, mnohdy nezůstane jen u toho, jak roste jeho apetit, tak rostou i jeho úchylné touhy.

V Řecku je to naopak. Malé dítě se většinou křtí na jednom roce jeho života. Všichni pozvaní vědí, že nesmí dítě fotit. Každý zákaz focení malého dítěte, respektuje. I když se pak následně objeví u rodičů fotky z křtin, tak nikdy nezveřejní jejich vyfocené dítě, je-li tomu tak, pak má zamlžený obličej, ale to stává zřídka.

Malým dětem se hned po narození koupí z pravého zlata něco ve tvaru oka, uprostřed je modrý kámen, který se připne dítěti na obleční, přesněji na záda, protože dítě takový svírací špendlík prostě nemůže otevřít. My ostatní nosíme černé náramky s modrým korálkem. Já je kupuji na Meteorách, minule jsem si ho koupila v Tempách. Tato oka mají chránit všechny lidi, děti zejména, proti uhranutí, závisti a nemocem. V současné době i proti tomu, aby jejich rodiče nedávaly nezodpovědně jejich fotky na FB, kam zákonitě a bez problémů mohou jít "na kukačku" pedofilové.

Samozřejmě, že vím, že je pedofilie nemoc, ale kolikrát už skončila tato "nemoc" smrtí nějakého dítěte? A proč jim dávat návod, kde dítě, které mohou dlouho obdivovat, najdou? Není to až tak složité, protože mnoho pisatelů o sobě píše dost podrobně, jako např. kde právě pobývají, kde mají dům, u kterého bazénu fotí svoje nahé dítě, kolik let je dítěti, když slaví narozeniny, kde je mnohdy jméno a svíčky, které určují věk dítěte.

Do minulého roku jsem měla na Řeky vztek, že malinkaté holčičky mají dvoudílné nebo jednodílné plavky, malí kluci se koupou také v plavkách. Kroutila jsem nechápavě hlavou, říkala jsem si, že jim pak venku ty děti nastydnou. České děti se koupou v moři nahé a mě to přišlo normální a naopak v naprostém pořádku. Až vloni. Na kraji pláže ležel zralý muž, měl brýle, díval se k moři, kde si hrály děti. Pak se otočil na bok, přehodil si přes plavky ručník,, ruku vsunul pod ručník a začal onanovat. Vůbec jsem nevěděla, co mám dělat.

Vstala jsem z lehátka a šla jsem upozornit otce těch koupajících dětí. Ten okamžitě vstal, v mžiku byl u toho chlapa, strhl mu ručník, pedofil nestačil ani zareagovat. A pak ho vážně a doslova zbil. Ostatní řečtí rodiče toho muže obklíčili, zavolali policii, která ho odvezla jenom v těch plavkách a v klepetech.

Skutečně jsem si po tomto incidentu oddychla, protože jsem nevěděla s určitostí, jestli je můj vjem správný, jestli se ten chlap jenom neškrábe na nějaké místě na těle, které chtěl přikrýt tím ručníkem. Bohužel, ne, jelikož jsme všichni mohli vidět, co tam dělal. I když se k tomu bití tohoto úchyla přidali i další, tak pak museli toho otce holčičky držet, aby ho nezabil.

Jinak si můžete přečíst i názory zde - odkaz:

https://motherclub.cz/je-bezpecne-sdilet-fotografie-vasich-deti-na-socialnich-sitich-na-co-si-dat-pozor/

Pozn.

která se může zdát být mimo téma, ale není. Nikdo nemá právo nám lézt do soukromí. Díky některým smazaným nevkusným příspěvkům, jsem včera zjistila, že admini na diskuzi nám chrání naše soukromí, protože anonymní přispěvatelé neváhají použít jakoukoliv falešnou, dokonce i pravděpodobnou informaci o nás. Tyto jsou mazány, aniž bychom na ně museli upozornit. To je skvělé.

Autor: Katerina Kaltsogianni | sobota 18.5.2019 18:55 | karma článku: 26.89 | přečteno: 1756x

Další články blogera

Katerina Kaltsogianni

Dnes je v Řecku velký svátek

Po celém pobřeží se pečou jehňata a kůzlata, skončil půst, všichni byli v kostele nádherně oblečení a stáli před kostelem, aby oslavili na nebevzetí Sv. Pannu Marii. Katolíci matku Ježíše prý za svatou neuznávají, je to divné.

15.8.2019 v 13:51 | Karma článku: 17.70 | Přečteno: 499 | Diskuse

Katerina Kaltsogianni

Státe, styď se!

Státe, styď se, protože na to máš, aby ses postaral o lidi, kteří potřebují tvojí pomoc. Nemusíš létat do Číny a předat tam ještě ten zbytek toho,co v ČR zbylo. Nemusíš nikam létat, stačí si sednout a zamyslet se, co udělat.

12.8.2019 v 7:54 | Karma článku: 20.51 | Přečteno: 676 | Diskuse

Katerina Kaltsogianni

Navrhuji 4 hodinovou pracovní dobu a volný pátek

Stále nevím, proč je tak dlouhá pracovní doba, když se z ní tak půlka vymrhá? Možná dělníci u montážních linek si nemohou dovolit hodit nohy na stůl, hrát si s mobilem a psát na FB v pracovní době. Ostatní se musí přetvařovat.

6.8.2019 v 20:13 | Karma článku: 29.84 | Přečteno: 1367 | Diskuse

Katerina Kaltsogianni

Tati, sorry, já to nepochopila

Matky jsou údajně důležitější, ale já bych si dovolila oponovat. I otcové mají svoje nezaměnitelné místo v našich životech. Podle mě jsou oba rodiče důležití naprosto shodně, i když úloha ženy jako rodičky je určitě TO nejvíc.

4.8.2019 v 10:01 | Karma článku: 25.90 | Přečteno: 829 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jan Pražák

Chlupatá generálka

Dřív jsem nebývala ta sebejistá a rozhodná, která musí mít za každých okolností všechno pod palcem. Nedokázala jsem se postarat, aby věci běžely jako na drátkách. Když jsem sem přišla, vypadala jsem jako vystrašený uzlíček nervů.

17.8.2019 v 20:33 | Karma článku: 17.16 | Přečteno: 267 | Diskuse

Karel Ábelovský

Wokno do jinam ... řekni mi co jíš, a já ti povím

... jak na skutečně "pravý řecký salát", navíc téměř stoprocentně "bio" - ne snad, že bych si na to extra potrpěl, ale prostě to tak nějak vyšlo - tedy vůbec žádná hnojiva, jen čistá příroda - kompost z rostlinného odpadu atd.

17.8.2019 v 14:10 | Karma článku: 12.20 | Přečteno: 234 | Diskuse

Ladislav Jílek

Historie zpracování kovů – ještě ke kolejnicím

Ještě přidávám dodatek k mému nedávnému blogu z historie železnice. Po roce 1830, kdy Stephenson uvedl do provozu prvou železnici, začaly se budovat železnice i v dalších zemích.

17.8.2019 v 11:00 | Karma článku: 17.12 | Přečteno: 322 | Diskuse

Beata Krusic

Nejkrásnější věta od chlapa

Kolikrát je úsměvné si uvědomit, jak člověk neustále sám sebe překvapuje a je překvapován. Nikdy by mě nenapadlo, že pocítím nával obrovského štěstí z věty, která ke mně včera dorazila...........

17.8.2019 v 8:52 | Karma článku: 12.82 | Přečteno: 750 | Diskuse

Martina Pazourová

Jak se ne-oběsit/ šatama/

Věřte nevěřte. Myslíte si, že to není možné ? Ale je! Protože jsem nepoučitelná, stalo se mi to dokonce dvakrát. Nakoupila jsem jako každé jaro několikery šaty, slovy rozuměj asi tak dvacet, každé jiného střihu Mám ráda všehochuť.

17.8.2019 v 0:41 | Karma článku: 10.60 | Přečteno: 296 | Diskuse
Počet článků 160 Celková karma 25.12 Průměrná čtenost 1337

Jsem žena, která se neustále potýká mezi dvěma světy - mezi řeckým a českým. Neznám slovo "nejde to," když jde o záchranu lidského života. Neznám pocit závist a nenávist.

Mám jednu velkou touhu, kterou v sobě nosím od malička, snad se mi podaří i tuto splnit.

A nic jiného už o sobě psát nebudu, nemá to smysl. Od toho je blog, abyste si udělali názor sami. 

Najdete na iDNES.cz